|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Bruce Owen, David Owen, Jeffrey Gatenby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warrnambool SLSC |
Warrnambool WHITE
|
Robert Askew, Barry Hayden, Justin Houlihan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Peter Mackerras, Ray Henderson, Alan Boyce
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc ORANGE
|
John Lidstone, Andrew Flanders, Peter Currie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Dennis Green, Julian Norton-smith, Stuart Thomson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matthew Rees, Arthur Salaris, Dennis Searle
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Bob Welch, Alan Carville, Graham Croft
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
John Berkley, John Farrell, Brian Osullivan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Chess Suska, Ken Pilgrim, Phil Rowe
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dixon Park SLSC |
Dixon Park A
|
Len Griffin, Ray Nelson, John Mackenzie
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Matthew Pepper, Michael Georgaris, Brett Leask
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Dave Roberts, James Newman, Mario Von
|
Race 2 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Norm Lewis, John Gilmour, John Gorely
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa D
|
Leslie Benson, Michael Norton-smith, Ross Webber
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Wayne Skeen, Rod Taylor, Clive Sharp
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Wade Lee, Peter Molineux, Mal Pratt
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Fred Middleton, Tony Hallinan, Peter Hennessey
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Philip Murphy, Kevin Jeffery, Peter Winton
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Phill Hamilton, Deacon Spicer, Allan Metti
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Phil Harvey, Chris Hunter, Paul Irwin
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Russell Truman, Campbell Seward, Robert Pade
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Dave Renton, Murray Rantall, John Fitzgerald
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Sam Jooste, Bob Hodge, Max Lewis
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads ARB
|
Barry Newman, Alan Coates, Ross Fisher
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly A
|
Chris Bond, Greg Bennett, Brian Graber
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Trevor Holmstrom, Gary Hepburn, Gary Hume
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
John Smallwood, Allan Brauer, John Harris
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Entrance SLSC |
North Entrance PURPLE
|
Steve Allan, Colin Laing, John Dring
|
Race 2 |
0 |
|